Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért gyűlölik az autósok a...

Miért gyűlölik az autósok a motorosokat? Visszafele már értem, de ezt így nem nagyon

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 19:54
1 2
 1/11 Hailey13 válasza:
gondolom mert hangosak, és mindig elhúznak mellettük:D
2011. júl. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

én azért nem nagyon szeretem, mert úgy mennek mint az állatok. Ha látom, hogy jönnek mögöttem akkor általában a lehetőségekhez mérten le szoktam térni. Meg félek attól, hogy előttem elesik és véletlen keresztülmegyek rajta.

De egyéb bajom nincs velük.

2011. júl. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert kisebbségi komplexust okoz hogy a motor gyorsabb, jobban manőverezhető és kisebb parkolóhelyen is elfér... :P


De viccen kívül: szerintem megszokásból, úgyis mindig szidni kell valakit.

2011. júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Helo.


Elsősorban azért mert pl mi a piros lámpánál előremehetünk illetve gyorsabbak/mozgékonyabbak vagyunk mint egy autós. Főleg ez a bajuk velünk motorosokkal, hogy mi nem a dugóba r*hadunk hanem simán otthaggyuk őket és ez nem tetszik neki mert ha ő a kocsival a dugóban áll akkor a r*hadt motoros nehogymá' csak elsuhanjon. Főképp ez a bajuk meg hogy vadállat módon megyünk ( ez igaz pár motorosra de azokat a motoros társadalom nagy része is kiveti magából vagy majd a híradóban hallunk ról)Kb ennyi majd ha még eszembe jut valami leírom :D

2011. júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nem motorozom, de amióta budapesten élek, úgy érzem, mintha az autósok mindenkit utálnának a dugóban, aki gyorsabb náluk.
2011. júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Én nem motorozok, csak autót vezetek. De nekem az a véleményem, hogy ez egy mesterséges gyűlöletkeltés, ez olyan, mint a biciklis-autós ellentét. Hülyeség az egész. A biciklisek, motorosok és autósok között is van bunkó paraszt is, meg teljesen normálisan közlekedő ember is.
2011. júl. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%

Én speciel nagyon rühellem őket több okból is és egyik sem a "normál" közlekedés okán született.(Kölcsönös az érzés ami valamelyest megnyugtat.)

Sőt a városban figyelek is rájuk,egyik szememmel a tükrön segítem haladásukat a sorok közt.

A Dunakanyarban a Pilisben egy hegyi faluban lakom mely ennek okán kanyargós szerpentinen közelíthető meg mely útvonal a motorosok közkedvelt zarándokhelye.

(Halnak is meg szépen erre minden évben páran.)

Először is ilyen úton ALAP,hogy a saját sávunkban közlekedünk - nagy sebességgel pláne !!!

Ehhez képest szinte naponta jön velem szemben valaki többnyire a felezőn de a sávomban sem ritka az ilyen persze az általános kanyarlevágást is megemlítve.

A jaszkali 50 kilós Supermanek protektoros páncélban,Benzintyúkoknak produkálva Mindenhatónak érzik magukat pedig a motorjuk tudása legtöbbször meghaladja a sajátjukét.

Tudom,mert néha lezavarok némelyikkel egy háziversenyt és nem értik mi történik ugyanis egyszerre indulunk és együtt érkezünk... Gyors kocsim van és lehet,hogy egyenesben elhúz egy darabig de utolérem mert kanyarban én vagyok a bevállalósabb és a fizikát nem lehet meghazudtolni.

Az a műmájerkedés még bosszantóbb amikor 60-70-nel döcög előttem ott ahol mindenki más százzal menne - mert ilyen is van.Messziről bűzlik a rutintalanja.

Kedvencem az utolért két motoros aki harminccal gurul egymás MELLETT és üvöltözve kommunikál a sisakon át mintha nem létezne mikrofon és fejhallgató - lesz@rva,hogy létezem.

Végezetül a HANG amit nem fogok megérteni soha.

Annál is inkább mert egy kanyart övez a kerítésem mely után kilométernyi egyenes jön.Értelemszerűen (??) mindenki az ablakomtól 10 méterre ránt egy kövéret és üvöltő hanggal startol el.Az öblös rotyogástól a repedt fazékon át az üvöltésig milliónyi hangszínt produkálva.

Mintha annál menőbb lenne a moci minél kreténebb a hangja.

De miért is??

Ha engem irritál akkor őket miért nem?! Hiszen én "csak" másodpercekig hallgatom azt amit ők órákon át - felette ülve! Van itt egy-két gyors gép de a hangsebességtől jócskán elmaradnak azok is...

Nesze nekem csönd,eldugott kis falucska,erdő,madárfütty meg ilyenek - hétvégén meg pláne!

Most akkor miért is kellene kedvelnem Mad Max ellenfeleit???

2011. júl. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó... vannak kivételek, lehet te csak gyíkokkal találkoztál de a motorosok nagy része normálisan közlekedik... persze a szerpentineken azért elszáll kicsit az agy az igaz. Aki benne van az érti milyen ez a dolog. És a repedtfazék hang az a másik...ha mész vele nemigazán hallod mert a sisakban a menetszél elnyomja ;) de mindegy. Egy jobb minőségű sisakban meg egyáltalán nem hallod.
2011. júl. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Ne általánosíts, én pl nem a motorosokat gyűlölöm, hanem a tapló járművezetőket.Lehet az ködös éjjelen lámpa nélkül csámpázó biciklis, irányjelzés nélkül, telefonálgatva eléd kanyarodó "nagymenő" bmw-s, "csakazértis" megelőző hülyegyerek, városban nyolcvnannal egykerekező gyökér, jönnek szembe de megelőz, mert elfér a két kocsi között, feleslegesen zajongó f@szfej stb.
2012. febr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

nem általánosítanék...meg én is tudom, hogy nem mindenki ugyanolyan...de motoros még nem próbált meg megölni! annyira parasztok velünk az autósok, hogy az valami borzalom (nem mind, de sok)

de miért? :(

nem értem

2012. márc. 1. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!