Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagy has vékony kéz? ( férfi ).

Nagy has vékony kéz? ( férfi ).

Figyelt kérdés
Hogyan van az, hogy a hasam nagyon nő mintha terhes lennék, a többi testrészem meg nagyon soványodik mint egy nőnek akkora kezem van, és nagyon idegesítő ez!!! Betegség ez vagy mi?!
2010. nov. 10. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet egészségtelen táplálkozás (sok szénhidrát, kevés protein), valamint mozgásszegény életmód következménye is.
2010. nov. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehetnek még hormonproblémáid is ( Cushing szindróma ), és lehet májbetegséged is, vagy anyagcserezavarod, vagy cukorbetegséged.


Megér egy kivizsgálást.

2010. nov. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A nagy has, vékony végtagok Chusing-szindrómára jellemzőek, ehhez gyakran társul még "holdvilág" (azaz nagyon kerek) arc is.


De így látatlanban nem tud senki sem biztosat mondani.

2010. nov. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem az arcom sem kerek az is soványodik.....a májammal sincs gond az tuti meg hát voltam már kivizsgáláson és minden rendben van: Férfi 183cm magas, 75kg, a lényeg és bocsi hogy nem írtam le, de az történt, hogy kemény edzettem mindennap jól is nőttem, meg minden lapos has stb...és egyszer már több mint egy hónapja a jobb csuklómmal lett valami így hátrafele kihjalott és azóta nem bírok edzeni miatta, voltam kivizsgálni a balesetiben és nincs eltörve, azt mondták elmúlik de ez már lassan 2 hónapja így van
2010. nov. 11. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!