Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Naponta hányszor alkalmazod a...

Naponta hányszor alkalmazod a Solutio antisudorica izzadás elleni ecsetelőt?

Figyelt kérdés

Olvastam a tájékoztatóban hogy naponta egyszer kell.

Ma vettem. 15 éves lány vagyok.

Hogyan használjam?


2010. nov. 11. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Én heti 2 szer,próbáld ki,hogy ma bekened fürdés után és reggel már csak sima sprayt vagy dezodort használsz és másnap már ne használd figyeld meg mennyire izzadsz,ha egy napot kihagysz és ha nem izzadtál,akkor elég hetente csak párszor használni.De frissen borotvált,vagy sebes területre ne tedd rá,mert csípni fog és kiég a bőrőd,tapaszalat.


Te magad tapasztald ki,hogy mennyire is izzadsz az ecsetelő használata után,nekem bejött a heti két nap,valakinek naponta kell,valakinek meg heti egyszer.

2010. nov. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja még valamit,megfürdesz,megtörölközöl és utána egy fülcucával,vagy vattával belemártasz az ecsetelőbe és vékonyan nem túl sokat az az adott területre kensz,én néha fél havonta a hasamra és a mell környékére is kenni szoktam.Ha nagyon csípne akkor nézd meg,nehogy kipirosodjon,ha kipirosodna,gyorsan mosd le,ha kicsit csíp akkor hintőport használj.
2010. nov. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2010. nov. 12. 10:28
 4/6 anonim ***** válasza:
szívesen, remélem bevállt nálad is,mert nem mindenkinél jön be,meg ki kell tapasztalni kinek mennyit kell belőle hetente használni.
2010. nov. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát most úgy csináltam hogy elkezdtem használ hétfőn.Ma kihagytam.Mert reggelente szoktam bekenni fürdés után.

És jó,használ valamit mert azóta kevesebbet izzadok.Bár csak hónaljnál használtam.De lehet kipróbálom ha térd hajlatba kenek akkor mi van.

2010. nov. 17. 18:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki nyugodtan,ha hámlana a bőr,akkor hagyd abba.Majd meglátod hogy mennyire fejti ki hatását.Sok sikert hozzá,durkkolok neked,mert tudom milyen kellemetelen is tud lenni az erős izzadás.Én néha a hasamhoz is rakok de oda ritákán.
2010. nov. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!