BEP kemo kezelés hogyan zajlik?
Sziasztok.
Kapott már itt valaki BEP kemót? Érdekelne hogy mi a folyamata, befektetnek a kemo idejére vagy be kell járni? (Pesten) Általában melyik kórházban van a kezelés?




válasza:



válasza:



válasza:Volt "szerencsém" anyámat kísérni kemoterápiára. Az első kérdése az volt az orvosnak, hogy van aki haza tudja vinni? Ugyanis közel sem biztos, hogy lesz olyan állapotban, hogy saját lábon jöjjön haza.
És majdnem be is jött amit a doki mondott, nem hogy vezetni nem tudott volna, nem sokon múlt, hogy nem nekem kellett besegítenem a lakásba.
Nagyon oda fog baszni, főleg mikor először kapsz majd. De az lebegjen a szemed előtt, hogy mint minden rossz, egyszer ez is lecseng, és túl leszel rajta.
Kapcsolódó kérdések:
Teljesen új élmény ez nekem, kíváncsi lennék mire számíthatok. A második kezelésen túl vagyok, de még mindig előfordul hogy fájdogálaz a fog amit kezelnek. Akkor kell még egy alkalommal kezelni ugye?
Sajnos nagyon el hanyagoltam a fogaimat, nem mosok jó ideje fogat nem figyelek oda az étkezésre. Olyan problémám van hogy az egyik fogam be gyulladt és gennyes, illetve már nagyon át terjedt az arcomna, nos az a helyzet hogy elvileg bele van szép szóval*rohadva* az...
Ez gyógyító eljárás vagy tulajdonképpen mi ez? Csak válaszokat keresnek kérdésekre?
Aki volt, leírná? Kicsit izgulok, mert én is megyek. Annyit tudok, hogy először csak anyát hívja be.
Az interneten keresgetve nem sok mindent találtam sajnos. Pedig nekem mindenképpen fontos lenne, azt hiszem szellemileg elvagyok maradva a korotársaimhoz képest és így nem tudok normális munkát találni. Jelenleg egy olyan helyen dolgozom, ahová szinte mindenkit...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




