Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért remeg a fejem?

Miért remeg a fejem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Miért van az, hogy néha remeg a nyakam/a fejem!? Egy pár éve már remeg a kezem néha, mostanában a bal szememnél alul is minden nap. Aztán nemrég pedig a nyakam is elkezdett remegni. Nem mindíg, de egy nap többször is előfordul, hogy beremeg... Nem percekig, csak pár másodpercig. Eléggé idegesítő, szerintetek mi lehet az oka, illetve mit lehet ellene tenni?

Előre is köszönöm!

18/F


2010. nov. 14. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
ne ne nem tu tu dom d d de me me menj el or or orvo shoz és ne sz sze szedj me meta metabol ta tab tablettát
2010. nov. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces vagy, de én komoly kérdést tettem fel.
2010. nov. 15. 21:54
 3/5 Dr. Dav ***** válasza:
65%

Lehet Ca- vagy Mg-hiánytól; lehet PMH vagy parathormon hiánytól; lehet tic; lehet myoclonus epilepszia; vagy izomdegenerációs betegség és még sok dolog. Mivel a tünetek nem súlyosak, nem hinném, hogy komoly betegsége lenne. A tisztázás érdekében forduljon neurológushoz, el kéne végezni egy vérvizsgálatot, ENG-t és EMG-t.

Jobbulást kívánok!

2010. nov. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
nekem ez a fejremegés akkor szokott lenni amikor nagyon izgulok...
2010. nov. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is ugyanez van es nagyon felek elmult neked?
máj. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!