Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már a második éjszaka ébredek...

Már a második éjszaka ébredek meg úgy, hogy szédülök. Felemelem a fejem és forg velem a szoba, nem tudom mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem, nem álmodok...nem fogysztok alkoholt.
2011. nov. 1. 11:33
 1/6 A kérdező kommentje:
forog (elirtam)
2011. nov. 1. 11:34
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen problémám.Nagyon rossz volt ,mert hetekig nem múlt el. Nálam imbolygott a szoba.

Kiderült,hogy a fülemtől van.

Elő írt a doki egy gyakorlatot,hogy a fülbe valami kristályok helyre álljanak.

Az ágy szélére úgy kell feküdni háton ,hogy a fejed le lógjon az ágyról. És valaki segítségével először balra,fordítani utána felülni megint lefeküdni utána jobbra fordítani és felülni. Ezt 3X egymás után ,de lassan meg csinálni.

Ha hánysz közbe az sem baj. Utána kb 20 perc és elmúlik.

De először mérj egy vérnyomást! Ha magas akkor ne csináld a gyakorlatot!!Jobbulást

Üdv:Teca

2011. nov. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valóban az a leggyakoribb ok, amit az első válaszoló írt, de ezen kívül még körülbelül 1000 neurológiai ok is lehet, mert lehet, hogy az "egyensúlyozó szerv" károsodott, lehet hogy a VIII. agyideg, lehet, hogy agytörzsi magok, sőt kisagyi (és még sok más egyéb dolog) megbetegedés sem kizárt.
2011. nov. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én először vérnyomást néznék. Nem túl alacsony, vagy nagyon magas? Mikor ez történik mérd meg!!

Esetleg lehet, hogy alvás közben nem veszel normálisan levegőt, és nem jut az agyad elég oxigénhez és ezért..?

Egy kivizsgálás mindenesetre elkélne..

2011. nov. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Második nagyon megijesztettél...tényleg ekkora baj lehet a háttérben? Mindhármatoknak köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 1. 16:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy nagy baj van a háttérben, inkább oda akartam kilyukadni, hogy ennyiből nem lehet innen megállapítani, hogy mi a konkrét baj.


De valószínűsíthető, hogy nem vérnyomásgond okozza, mert az nem forgójellegű szokott lenni.

2011. nov. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!