Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szemölcs lézeres eltávolítása?

Szemölcs lézeres eltávolítása?

Figyelt kérdés

Szemölcseim barnák mint az anyajegyek (nem tudom mi a neve ennek a típusnak), lézeres eltávolíttatásukra készülök.Tapasztalatokat várok!

- fáj?

- mennyi ideig tart a gyógyulása?

- megfelelő módszer ehhez a lézer?

- magánrendelésen mennyibe kerül?

- Pécsen kinél csináltattad?

Egyéb véleményeket is szívesen olvasok! Köszi!


2010. nov. 18. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem 1 nagyobb félét szedtek le a tetoválásom érdekében másképp ki kellett volna hagyni a festéket arról a részről.

Nekem nem lézeressel csinálták hanem elmentem azt kioperálták érzéstelenítőt adtak azt kezdődött a buli.


Nem mondom h jó érzés. inkább csak kellemetlen. De a lézeres lehet jobb elvégre nem szikével nyúlnak hozzád..

18/F

2010. nov. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%
A szemölcs eltávolitásának a lényege pont az hogy szikével kivágják gyökerestül.A lézerrel csak a felszínt tudják eltávolítani a gyökér benne marad,így újra vissza fog nőni.Amig a gyökerét nem távolítják el addig mindig vissza fog nőni.Nekem a nemi szervemen volt 7db 2éve műtéttel távolították el.Ha lézerrel csináltatod(de azzal felesleges),ha rendes műtéttel,akkor is egyenesen a szemölcsbe kapsz majd szurit.Hát nem ecsetelném azt a pokoli fájdalmat,én még a csiklómba is kaptam!A gyógyulás sem volt leányálom,egy hónapig nem hordhattam bugyit,a varratok fájtak,begyulladtak,én a kínok kinját éltem át.De mégegyszer mondom,nekem a nemiszervemen volt és 7db.
2010. nov. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!