Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire fájdalmas a talpon...

Mennyire fájdalmas a talpon található szemölcs eltávolítása? Mennyi ideig tart a felépülés?

Figyelt kérdés
2008. dec. 1. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem egy 100 ft-os nagyságú volt a talpamon, sokkal jobban fájt, mint az eltávolítás. Az csak kellemetlen, kb 1 hónap és teljesen meggyógyul. Menj bőrgyógyászatra és égettesd le, az annyiból áll, hogy folyékony nitrogént fújnak rá
2008. dec. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
éN MOST JÁROK A PEDIKŰRÖSHÖZ KEZELÉSRE.Mindig tesz rá valami kencét.Akkor fáj ha ráállok.
2009. dec. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kitartás kell de megéri.Minden este keralittel és egaverrel kezeltem,ragtapasz rá.És 2-3hónap alatt elmúlt.A lényeg h ne állj arra a részre ahol van a szemölcs.Én levágtam mindig a kemény bőrt róla.
2010. márc. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!