Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kedden volt egy hete, hogy...

Kedden volt egy hete, hogy köldökpiercinget csináltattam. Holnap megyünk strandra. Szerintetek le kell ragasztani vagy érheti a víz? :]]

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:

1. túl korai

2. fertőzés nem mond semmit?

3. sehogysemtudodúgyleragasztani,hogyneérjevíz!

4. gratulálok, hogy ennyire hülye vagy. gondolom egy 14-17 éves kislány lehetsz, aki menőzni akar. ha el is mész a strandra, nem menj vízbe. gondolj bele, hogy hány beteg, gusztustalan, sebes, fertőzött ember mártogatja magát ugyanabba a vízbe, ahova te akarod FRISS köldök pc-vel. Gennyes már?

2011. jún. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gonsdolj bele, hogy azokban a medencékben rengeteg fertőtlenítő van, leragasztani teljesen nem tudod, de legyél keveset a vízben, inkább napozz, de néha azért megmártózhatsz rövid időre, de vigyázz a ragasztással. :)
2011. jún. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Le kéne ragasztani. A fertőzések miatt mindenképp, de jó lenne, ha inkább nem is mennél vízbe.


Bár elvileg a köldök piercing elég gyorsan gyógyul, mivel csak bőrt ér.

2011. jún. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem gennyezik, nincsen semmi baja.Ezért merném beválalni.
2011. jún. 23. 19:48
 5/9 anonim ***** válasza:
gyorsan gyógyul? hm, nekem az a 7 hónap csak úgy elröppent XD
2011. jún. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha vigyázol rá, igenis gyorsan gyógyul. Hasonlítsd össze egy porcos piercinggel, annak a vérellátása k_rva rossz.
2011. jún. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Gyorsan gyógyul. Elég sokat foglalkozok vele..meg mindent megveszek rá.:]]
2011. jún. 23. 21:29
 8/9 anonim ***** válasza:
van porcos pc-m is, az is valahogy így gyógyult...
2011. jún. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Végül is biztosan személyfüggő, de nekem van szemöldökpiercingem, ami kb 2 hét alatt totál begyógyult, az ajak /labret/ már durvább volt, annak kellett egy hónap, a porcos fülpiercingem egy hónap után még mindig fáj, ha mozgatom, kb 1-2 hét még kelleni fog neki szerintem.
2011. jún. 25. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!