Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol lehet ezt megkérdezni?

Hol lehet ezt megkérdezni?

Figyelt kérdés

Igazából arról van szó hogy szeretnék nyelv piercinget és azt mondták hogy nem lehet mert a nyelvfékem túl kint van. Viszont hallottam olyanról hogy fel lehet vágatni. Ezt a kórházban hol lehet elintézni vagy háziorvoshoz kell fordulni? Akármelyikbe is mit mondjak...sak simán azt hogy nyelvpiercing miatt szeretném felvágatni vagy mit? és szerintetek akkor is megcsinálják??


a válaszokat előre is köszönöm :)


2010. nov. 21. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjál le arról a szar piercingről. Feldaraboltatnád a nyelved miatta. És ha nem sikerül, még az ízeket sem fogod érezni.
2010. nov. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Körzetihez menj közvetlen. mert tesómnak a kiejtéssel voltak gondjai neki a körzeti mondta a mizu.
2010. nov. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem azt kértem hogy okoskodj de ha meglehet oldani miért ne?
2010. nov. 21. 22:33
 4/7 A kérdező kommentje:
nem a nyelvem vágják el hanem a nyelvfékem az a nyelv alatt van...
2010. nov. 21. 22:34
 5/7 A kérdező kommentje:
azaz a háziorvos? de nekem nem kiejtési problémáim vannak hanem csak szeretném megoldani hogy lehessen, de nem tudom hogy tudom ezt elintézni
2010. nov. 21. 22:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen a körzetedbe tartozó orvoshoz kell menni, hát nem tudom szóba fog-e veled állni ha megmondod a szemébe h a pc miatt kéne.

De 1 próbát megér.

2010. nov. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát egy próbát meg :) köszi :)
2010. nov. 22. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!