Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehetne valahonnan...

Hogy lehetne valahonnan szerezni helyi érzéstelenítőt? Tetováláshoz kellene. Szakember lenne aki beszúrná, de honnan szerezhetnék? Fizetnék is érte. Probáljam meg a dokit megkérdezni? Van rá esély?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs. Ha félsz a fájdalomtól ne csináltass. Még senki nem halt bele a tetoválás okozta fájdalomba, és nem is fáj olyan nagyon veszett módon, nem kell parázni. Vegyél lidocain kenőcsöt az is segít valamit.
2009. okt. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez olyan helyen van,hol kegyetlenül fáj,már el lett kezdve,de kellene hozzá valami.
2009. okt. 20. 12:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden tetkó fáj.Nekem majdnem a fél hátam be van tetoválva,3órán keresztül készült,és amikor úgy voltam hogy majd elájulok a fájdalomtól sem pisszentem meg.A tetkós térdre borult előttem és azt mondta hogy ha más egy pár centis tetkótol nyavalyogni fog,kivágja mint macskát sz@rni!Akkor nehogy már te ne bírd ki ha én kibírtam!!!!

22/L

2009. okt. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ez egy egész hátas tetkó..szóval nem nyavalygok,mellesleg ez a 3., és a többi nem is fájt.
2009. okt. 22. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!