Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nődoki miket szokott megkérdez...

Nődoki miket szokott megkérdezni? Most megyek először. és nem tudom hogy zajlik. Szűz vagyok így is megfog vizsgálni?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat 18L
2011. okt. 18. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. okt. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azzal kezdi, hogy van-e panaszod, aztán az utolsó menstruációdról, mivel fiatal vagy, biztos megkérdezi, hány napos ált. a ciklusod. Szerintem megvizsgál, de máshogy, mintha nem lennél szűz, szerintem ezt is megkérdezi, ha nem, mondd nyugodtan. És ne félj, túl van misztifikálva az egész, egyáltalán nem fáj, még kellemetlen is alig-alig, legyél laza végig, és NE FÉLJ kérdezni, ha valami nem tiszta, vagy valamit tudni szeretnél.
2011. okt. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Andizsuzsi ***** válasza:
Először azt fogja megkérdezni, nem fog megvizsgálni. Megkérdezi, hogy milyen rendszeres a menstruációd, mikor kezdted. Ha problémával mész, akkor azzal kapcsolatosan kérdez. Esetleg a melledet megtapogatja, hogy nincsen-e benne csomó.
2011. okt. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezheti, h milyen a ciklusod, mikor menstruáltál először, van-e krónikus betegséged, élsz-e nemi életet, van-e gyógyszerallegiád stb.
2011. okt. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2011. okt. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én múlt héten voltam először, és szűz vagyok. megvizsgált, de mondta h ha fáj szóljak és megáll. nagyon kedves volt, persze előtte nagyon ideges voltam..:S nyugi, minden rendben lesz! :)
2011. okt. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem irom le még egyszer, mert már a többiektöl megkaptad a választ, de mindenképen közöld vele,hogy még szüz vagy.
2011. okt. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha szűz vagy, akkor végbélen át vizsgál
2014. ápr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!