Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tüdőgyulladásból csak ágyban...

Tüdőgyulladásból csak ágyban fekve lehet meggyógyulni?

Figyelt kérdés
Két hete köhögök, egy hete szedek antibiotikumot, és próbálok pihenni, csakhát egy örökmozgó kétéves mellett ez nem olyan könnyű. Még mindig csúnyán köhögök :(
2010. nov. 24. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ágyban fekve, de pihenve. A szervezet energiáit az immunrendszer erősítésére kell összpontosítani, nem pedig terhelni. Nincs senki, aki elvállalná a kétéves örökmozgót? Ha nem használ az első antibiotikum, vissza kell menni, hogy adjanak másikat. De a köhögés még sokáig megmarad.
2010. nov. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amikor tüdőgyuszim volt, az első héten nem is voltam képes másra, olyan rosszul voltam (kórházban feküdtem, mondjuk ott nem is lehet nagyon mást csinálni). Utána járkáltam volna, de nem nagyon engedtek. Egyszer lementem a kórház udvarába, de nem öltöztem fel rendesen, és visszaestem oda, ahol kezdtem (szóval újra nagyon magas láz).


Szerintem pihenj, anélkül sokkal lassabban megy.

Gondolj bele, ha pihensz, fele annyi idő alatt meggyógyulsz és foglalkozhatsz nyugodtan a picivel.


Jobbulást!

2010. nov. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Igen, kaptam másikat, remélem, segít. És megpróbálok pihenni.
2010. nov. 24. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!