Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sikerült a hormon betegségből...

Sikerült a hormon betegségből meggyógyulni és teljesen megszüntetni a tüneteket?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, hogy sikerült-e visszafogyni, helyre jött-e a bőr( pattanásos, sebgyógyulás), kihulltak a szőrszállak (túlzott szőrnövekedés) stb.


Sajnos még csak olyat hallottam, hogy a hormon szintet sikerül kórdában tartani, de a visszafogyás nem megy, a nem kívánt szőrszállak ugyanúgy növekednek.


2011. jan. 4. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Anyu meggyógyult teljesen. TSH szintje nagyon magas volt, ami ugye maga után vonta a hyperthyreozist. Strummás volt, szegény nagyon rosszul volt, állandóan gyógyszereket szedett és meg sem kellett műteni, egy nagyon jó orvost talált, aki teljesen meggyógyította.
2011. jan. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Pajzsmirigy túlműködésem volt, amit a 3. kiújulás után műtéttel kezeltek. Most alulműködik. Igaz kell szednem tiroxint, de mióta beállt a hormonszint semmilyen tünetem nincs. Nem híztam meg, és le is tudtam adni azt a pár kilót amit felszedtem. Szerintem ha beáll a megfelelő hormonszint utána nincsenek tünetek.
2011. jan. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm

mi az orvos neve, aki meggyógyította anyukádat?

2011. jan. 6. 17:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Húúú pontosan nem tudom, de ő sajnos már nem praktizál, megöregedett.
2011. jan. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha pajzsmirigy problémáról van szó én a konzilium.hu-t ajánlom és Solymosi Tamást
2011. jan. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!