Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az az ember, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az az ember, aki tudja, hogy szeretem, és csak "baráti" viszonyban vagyunk, de régebben ez fordítva volt. És most pont Karácsony előtt töröl le mindenhonnan?

Figyelt kérdés
Úgy értem, szó nélkül letöröl MSNről, letilt különböző oldalakon, direkt nem válaszol semmire, amit reagálok. Normális? Sosem bántottam (na jó, néha előfordult), általában segítettem és megértő voltam Vele, jól elvoltunk, és hopp, tegnap óta ezt csinálja... Van ennek pl. szíve?
2009. dec. 23. 11:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1.) Hány évesek vagytok?

2.) Ki a fiú és a lány?

2009. dec. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én 17 (hím) Ő 14 (nőstény)
2009. dec. 23. 11:14
 3/11 kolosszus22 ***** válasza:
Ha régen "fordítva volt" akkor tudnod kellene, hogy milyen.
2009. dec. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát ha régen forditva volt akkor most visszaüt neked.

Amit te csináltál régen vele most ö is azt csinálja.

2009. dec. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Esetleg megtudott rólad egy sötét titkot és ezért lépett le szó nélkül? Másik tippem h valamivel felhúztad. Próbáld meg egy közös ismerősötöktől megérdeklődni v egy jó barátnőjétől, akinek biztosan elmondta.
2009. dec. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mivel régebben fordítva volt, és ő szeretett, én nem, én valahogy sosem csináltam ilyet, mert tudtam, hogy k*rva szarul esne neki. Ráadásul nem csinált olyat, ami miatt ezt érdemelné... És valahogy én sem csináltam olyat, ami miatt én ezt érdemlem.
2009. dec. 23. 11:19
 7/11 A kérdező kommentje:
Jajj, igen. Közös ismerőst is törölte, pedig elvileg haverok... Mert rákérdezett. Csodás.
2009. dec. 23. 11:21
 8/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam SMSben keresne, mailben, másik MSNcímről is felvettem, semmi.
2009. dec. 23. 11:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt, hogy régen nagyon sok évig szeretett egy lány, de akkor nekem nem tetszett és csak barátok maradtunk, de pár éve múlva cserélődött az álláspont, de inkább nem szóltam neki róla pont azért, mert előte nem akartam akkor utána kicsit gáz lenne(gondoltam jobb lesz így neki is).Nem mondom fasaz érzés volt.
2009. dec. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem az a probléma forrása h nősténynek hívod a csajt...magad meg hímnek. tudod, az állatoknál van így. Nálunk embereknél férfi van és nő. Bár az is igaz h egy szóval se mondtad h ember vagy.
2009. dec. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!