Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! Ebből lehet valami baja...

SOS! Ebből lehet valami baja a barátomnak?

Figyelt kérdés
A párom pakolt kint a kertben és véletlenül szétvágta a tenyerét egy törött ablaküveggel.Mikor bejött lekezelni akkor a fertőtlenítő helyett véletlenül tisztítószert öntött rá.Nagyon csípte neki de az később elmúlt.Lehet belőle valami baja?A vérébe kerülhetett belőle?Ha igen akkor mit tudunk tenni?Úgy értem a várkeringésbe jutott tisztítószer az halálos lehet?Féltem nagyon.
2010. nov. 26. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:

nézd, lehet, hogy még mindig marja a szöveteit

én elmennék a sebészetre, tisztítsák ki rendesen, fertőtlenítsék és ha szükséges adjanak valami ellenanyagot a vérében keringő tisztítószerre is.

2010. nov. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
istenem ne haragudj h ezt mondom de maga az üvegvágta sérülés is nagy bajhoz vezethet nemhogy még + tisztítószer!azonnal orvoshoz!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. nov. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobb ha az orvos kitisztitja,mindképp menjeteke be vele és monejátok meg mi volt.Max.az orvos megnyugtat de ha baj van akkor még időben észreveszi,nyomás a doki.
2010. nov. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem akar bemenni sehova sem.A sebe már scak úgy fáj mint egy vágott seb de én a tisztítószer miatt jobban aggódok.
2010. nov. 26. 14:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor menj el az ügyeletre és kérdezd meg lehet e baja.Mondjuk nálunk nagyon közel van korház.Tuti ha makacskodna a párom megkérdezném,nehogy valami baja legyen.

Birom a pasikat,sokszor makacsak,de lehet csalűk fél a dokitol:)Reméljük amúgy h nem lesz baja.

2010. nov. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!