Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Találtam egy pici csomót a...

Találtam egy pici csomót a jobb hónaljam közepén, kíváncsi lennék mi ez, de egy ilyen kihathat arra hogy nagyon fáj a vállam?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyirokcsomó. A vállfájás nem ettől van. Ha csak azt az egyet érezted, akkor nincs semmi baj. A saját megnyugtatásodra fogadd meg, ha egy hét alatt nem változik, orvoshoz fordulsz. Ha elfelejted, az se baj. Csak ne hagyd megerősödni a félelmet. Az orvos nem harap....
2010. nov. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Már miért ne sugározhatna ki, nekem is ez van most és fáj a vállam, a lapockámig hátul, a mellem is azon az oldalon. 2 éve volt 3 napig, aztán elmúlt, de azután gyakran volt hőemelkedésem, majd lerobbantam refluxxal meg valami atípusos tüdőgyulladás szerűséggel.

Most újra fáj a hónaljam ugyanúgy, de most nem tudom kitapintani.

Igazából nem tudom mitől van, valószínű végre megnézetem ultrahanggal.

Neked kiderült, mi volt?

2011. nov. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!