Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomót találtam a jobb mellemb...

Csomót találtam a jobb mellemben. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem észre, hogy egy csomó van a jobb mellemben. Nem volt még soha ilyen nekem. És nagyon félek, hogy mi lehet ez. Ha megfogom fáj is egy kicsit. Holnap elmegyek dokihoz csak kíváncsi vagyok volt e már ilyen valakinek.
2010. nov. 14. 21:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt lefelejtettem hogy 19 éves vagyok.
2010. nov. 14. 21:45
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, sosem éreztem még ilyet, de MINDENKÉPP irány a doki:S sok szerencsét:) mondd el majd, mi lett az eredmény.
2010. nov. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na ma voltam nőgyógyásznál. Megnézett a doki és elküldött az emlőbizottsághoz. (nem is hallottam még ilyenről) Azt mondták, hogy lehet a hormonváltozástól alakult ki a csomó, lehet ciszta, és lehet jó indulatú daganat. December 6-án megyek ultrahangra és elvileg akkor kiderül pontosan hogy mi van...Ja és nem tudnak ezzel mit kezdeni. Erről csak tudnak, rendszeresen néznem kell, mert ha elkezd nőni, akkor vesznek belőle mintát. Kb. most ennyit tudok.
2010. nov. 15. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!