Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma találtam egy apró csomót a...

Ma találtam egy apró csomót a jobb hónaljamban. Hetek óta jobban izzadok ott, még akkor is, ha bekenem magam dezodorral. Ha megnyomom a csomót, fáj. Lehet ez rákos daganat 16 évesen?

Figyelt kérdés
2007. nov. 10. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet rákos daganat 16 évesen is. A rák sajnos nem igazán azt nézi, hogy hány éves a "kiszemeltje". Minél előbb keress fel orvost. Nem feltétlen rákos csomó, bármi lehet. De tény, hogy a csomó a hónod alatt nem "törvényszerű".
2007. nov. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem a kozmetikusom, hónaljgyantázás közben érzett egy csomót a hónaljamban. Mondta, hogy azonnal menjek orvoshoz vele. Beutaltak rögtön mellrákszűrésre, ami mondjuk vagy 1 hónapot kellett várni, de mondták, hogy mindenképpen menjek ha ilyesmit tapasztalok. 20 évesen... szerencsére nem lett semmi belőle. MENJ ORVOSHOZ!! háziorvos, aki ad beutalót, aztán tovább. de ne parázz, attól nem lesz jobb..
2007. nov. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Mindenképp menj el orvoshoz. Egyik rokonomnak is csomója volt. Nem ismertem sajnos mert még születésem előtt halt meg. Igaz ő elment az orvoshoz már annyi vizsgálaton volt, hogy megkopaszodott, de azért már eltelt azóta pár év. Rajtad hátha tudnak segíteni.
2007. nov. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%

Utolsó válaszadó szépen halálra itélt!

Dokinak mutasd meg,és nem lesz semmi gond ha időben kezelik bármilyen csomó is legyen!

Lényeg hogy ne húzd az időt!

2007. nov. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A rákos csomó nem fáj (tudtommal) ugyanis ha fájna előbb elmennének dokihoz a nők. Megnagyobbodott nyirokcsomó lehet az. Abból van nem kevés a hónaljban. Igaz, ez lehet daganat jele, de nem kell rögtön a legdurvábbat kigondolni. Termlészetesem azonnal orvoshoz, mert akármitől is van, nem normális, nem egészséges!!!
2007. nov. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!