Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol találok az interneten...

Hol találok az interneten olyan oldalt ahol a gyógyszereket össze lehet hasonlítani?

Figyelt kérdés
Vagyis egészen pontosan olyan oldal kellene ahol ha beírok két gyógyszert akkor leírja hogy azok csökkentik e egymás hatását és hogy mennyire. Egyszer valaki már bemásolta ezt a linket, de sajnos nem mentettem el, és most meg nem találom. Ha valaki tudna segíteni megköszönném!
2010. dec. 2. 00:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Te gyógyszerkölcsönhatásról beszélsz. Az egészen más. Minden gyógyszerben van egy leírás, amiben benne van, hogy az adott gyógyszert mikor nem szabad beszedni, pl vezetés közben vagy terhességkor és benne van hogy milyen másik típusú gyógyszerrel nem lehet bevenni.


A gyógyszerösszehasonlítás, az úgy történik, hogy megnézed melyikben mennyi hatóanyag van. Mindkettőt megteheted egy patika oldalon ha beütöd a keresőbe a gyógyszer nevét.


Azt hogy neked mi a legjobb a te eglszségi állapotodban, az orvos áláapítja meg a korképed alapján.

2010. dec. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én ezt mind tudom, csak van egy olyan oldal ahol 10 kategóriába sorolja be a gyógyszereket hogy mennyire hatnak egymásra. Pl 1-5 közti az érték akkor nem szabad együtt szedni. Amúgy rendszeresen szedek gyógyszert és az érdekelne hogy mennyire hatnak rá pl a fájdalomcsilapítók vagy a lázcsilapítók. És van ilyen oldal és azt keresném :), mert már voltam azon az oldalon de most meg sehogy nem találom, meg azt sem tudom hogy keressem.... :(
2010. dec. 2. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!