Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az a problémám,hogy egyik...

Az a problémám,hogy egyik napról a másikra az történt velem,hogy nem tudok futni valamiért..Miért van ez? Mitől lehet? Nekem már nincs ötletem.

Figyelt kérdés

.ez így lehet,hogy kicsit idiótán hangzik,de valami lehet a lábammal...

elkezdek kocogni,vagy futni legyen az tesi óra vagy edzés,2-3 perc után meg kell állnom mert nem bírja a lábam

voltam dokinál,nem talált semmit,voltam röntgenen,nincs semmi,se törés,se gyulladás,se húzódás,se zúzódás,se szalagszakadás,de akkor mi történhetett?ja és ha futok a talpamnál fáj,azt tudom,hogy lúdtalpam van,de hát 18 éve van,eddig nem volt vele gond,lehet,hogy most attól van?

bocsi,kicsit hosszú lett,köszönöm annak aki elolvasta..


2009. jan. 17. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Húha! Ha a doki nem tudott okosat mondani, aki vizsgált, akkor itt nehéz lesz. Csak el kellene vinni a lábikót másik orvoshoz, hátha kiderül mi a baj. Millió dolog miatt fájhat.

Jó egészséget!

2009. jan. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ín vagy csonthüvelygyulladásod sincs?Én azt is megnézetném.Nekem tulterheltségtol volt, de azt mondta a adoki h ha még 1 hetet dolgozok ki kell venni a begyulladt csonthuvelyt és félévig nem tudok lábraállni.

De szerintem észre vették vna.

Menj vissza az ortopédiára sztem ugy a biztos.De egy másik orvoshoz.

2009. jan. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat..

erre még nem is gondoltam,az lehet,hogy a talpamban van ín vagy csonthüvely gyulladás?

mert akkor lehet,hogy ebből kellene kiindulni tényleg...

2009. jan. 17. 12:30
 4/7 A kérdező kommentje:

jaj,még azt elfelejtettem,hogy a csonthüvelygyulladást azt a röntgen mutatja ki?

vagy szükséges hozzá egy fájdalmasabb beavatkozás?

2009. jan. 17. 12:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a fájdalmad alapja a lúdtalp. valamiért most jött elő az intenzívebb fájdalom. a kérdés az, hogy törődsz-e a lúdtalpaddal? úgy értve, hogy hordasz-e gyógytalpbetétet, megfelelő cipőt? ha nem, lehet, hogy most bosszulta meg a lábad. menj el vele egy jó ortopéd orvoshoz, számolj be neki a fájdalomról, és feltétlenül jelezd neki, hogy lúdtalpas vagy. egyébként én úgy tudom, hogy aki lúdtalpas, annak nem is szabadna futnia, mert gerincproblémákat is okozhat. a lúdtalp miatt ugyanis egyenletlenül oszlik el testsúlyod a talpadon, ezért terheli a gerincet.
2009. jan. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak:igen,mióta az eszemet tudom,van lúdtalpbetétem,sosem hanyagoltam el,szerencsére...

mondjuk ezekről a gerincproblémákról még nem hallottam,kicsit meg is ijedtem,ezt orvos még nem mondta nekem,hogy figyeljek rá,és annyira ezen nem is gondolkoztam még el,már sok éve kézizek,az edzéseken sokat futunk(amit eddig élveztem,de már egy hete nem voltam)eddig még nem volt gerincproblémám,meg a hátam se szokott fájni,de akkor óvatosabb leszek..

és visszamegyek az ortopédiára:)

2009. jan. 17. 12:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha megírnád, hogy pontosan melyik része fáj a lábadnak,akkor nagyjából el lehetne dönteni,hogy a lúdtalp a felelős, vagy sem! Az sem mindegy, hogy milyen mértékű a lábad deformáltsága (feltételezem, ha kezelve volt a lúdtalp, akkor nem lehet olyan nagymértékű+ha nagymértékű lenne, akkor már fájna a térded, és a gerinced is!
2009. jan. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!