Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 22 évesen kialakulhat laktóz...

22 évesen kialakulhat laktóz érzékenység?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja piros viszkető kiütések vannak rajtam. Sokszor fáj a hasam is. Korábban fogorvos figyelmeztetett hogy valami ételre allergiás vagyok. (állandóan vérzett az ínyem). Észrevettem, hogy ha tejtermékeket eszek, akkor szinte azonnal előjön egy másik kiütés valahol. Hétfőn megyek orvoshoz. Szerintetek lehet laktóz miatt? Ha nem eszek ilyeneket, akkor semmi gondom nincsen ezért gondoltam. Ezek lehetnek tünetek?
2010. dec. 4. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Tíz éve praktizálok gépészként! Szerintem igen.
2010. dec. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az allergiák bármely válfaja bármikor kialakulhat, amikor telítődik vele a szervezet, és már nem képes megbírkózni vele.
2010. dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A felnőtt lakosság nagy része laktóz érzékeny, mivel az évek során egyre kevesebb lesz a tejcukrot bontó enzim.
2010. dec. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!