Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem lehet valahogy felgyorsíta...

Nem lehet valahogy felgyorsítani a serdülést?

Figyelt kérdés
Úgy értem vmi vitaminnal vagy nemtom...csak zavar, h lassan 16 vagyok, és ugy nézek ki mint egy 14 éves...
2009. jan. 18. 15:45
 1/7 anonim válasza:
Jó neked!Én is szeretném ha 14-nek néznék ki.Amúgy meg nem lehet,és nem is kell.Hidd el Semmivel se jobb felnőttnek lenni.De ne idegeskedj hamarosan tapasztalni fogod,hogy igazam van.Kitartás,el fog múlni.
2009. jan. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokszor lehúzod borotvával az arcod, akkor is, ha úgy tűnik semmi sincs rajt. Hamar elég erős szakállad lesz, ám később nagyon fogod utálni.
2009. jan. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért ezt a borotválgatást csak akkor csináld, ha fiú vagy. Ha lány, eszedbe se jusson! Attól nem leszel nőiesebb, ha szép szőrös az arcod!:)
2009. jan. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát én csak olyan idősnek akarok kinézni mint egy 16 éves...ez is baj már *******?
2009. jan. 18. 16:54
 5/7 anonim válasza:
én meg 14 wok és 16-nak nézek ki... amugy meg szedj hormonokat az segithet
2009. jan. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
milyen hormonokat?és hol kapnék olyat?
2009. jan. 18. 17:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Jézusom, gyerekek... :-(

Engem az érdekelne, hogy a 28 éves agyammal, hogy nézzek ki újra 18-nak... hidd el, visszasírod még a gyermekkorod, általában minden felnőtt azt mondja, hogy addig jó, míg fiatal az ember. Lassan-lassan mindenki rájön erre.

2009. jan. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!