Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudom "felgyorsítani"...

Hogyan tudom "felgyorsítani" az agyamat?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy kissé lassan gondolkozok. Régen jó tanuló voltam, mostmár kissé visszaestem. Tanulásnál van, hogy 3x kell elolvasnom egy mondatot, mire megértem és felfogom, míg régen elég volt egyszer elolvasnom az anyagot és szinte megjegyeztem az egészet. Ezen kívűl focizok, és ott is mondták már, hogy lelassult a gondolkodásom, lassan döntök az egyes szituációknál. Mit tudok csinálni? Olvassak vagy játszak ilyen készség fejlesztő játékokkal? 17 éves vagyok.
2011. jún. 10. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, szóval én is kíváncsi lennék :)
2011. jún. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
megnőttél azóta! tele van az agyad! a szerelem is blokkolhatja a gondolkodásodat, mindenképpen olvass sokat és próbálj csak arra gondolni amit olvasol! Képzeld el magad előtt amit olvasol! ne feledd hogy változnak az emberek! egyébként a csokoládé jó erre a problémára! Teszt vagy felelés vagy valami fontos dolog előtt egyél csokit hogy felébredjen az eszed is! *Norrica;)*
2011. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
lehet hogy tényleg a szerelem blokkol le :S
2011. jún. 13. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!