Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hizni akkarok és nem tok az...

Hizni akkarok és nem tok az orvosok nem tudnak segiteni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hizni akkarok és nem tok az orvosok nem tudnak segiteni mit tegyek?
2010. dec. 6. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
vegyél egy nyelvtan könyvet, és állj rá úgy a mérlegre. Ha már úgy is ott van a kezedben, nemártana egy kicsit lapozgatni
2010. dec. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van egy ismerösöm akinek szintén ez volt a baja,de már hizik,ö is regisztrálva van ide majd linkelek neki hogy irjon ide.Ö majd gondolom tud okosakat mondani,mert benne van.Amúgy részemröl annyi hogy ha dohányzol probálj meg leszokni,mert az nagyon hátráltathat.Probálj meg többet enni mint eddig és kaloriadus kajákat.Esetleg szedhetsz vitamint is vagy béres cseppet,mert ugy tudom h azok is kicsit "hizlalanak"jobban mondva egykét fajtátol éhesebb leszel és hizhatsz kicsit tölük.
2010. dec. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia!Nekem is voltak gondjaim a hízással,én leszoktam a cigiről.Nagy részt ez sokat segít.Változtattam az étrendemen.Sok zöldség ,gyümi,teljes értékű rostok bevitele.Kevesebb tejtermék,semmi szénsavas,nem eszek vajat.Az étkezés vegyes táplálkozás a húst sok zöldség körettel.Kevesebb tésztát,sok rizst.Legalább 3 óránként enni.Nassolás gyanánt müzlit.És ami még fontos lúgosító teát!!!!Gyógynövény boltban kapsz.Sav-bázis egyensúlyt fenntartani. Nekem ez segít.Bár minden szervezet más és más.Ha gondolod egy próbát megér.
2010. dec. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!