Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen táplálék...

Virgi 78 kérdése:

Szerintetek milyen táplálék kiegészítővel lehetne neki segíteni hajón dolgozó kedvesemnek, akinek gyakran fáj a gyomra?

Figyelt kérdés
Abban szeretném a tanácsotokat, véleményeteket kikérni, hogy a kedvesem hajón dolgozik, s gyakran fáj a gyomra. Azt mondja, ha eszik rögtön átszalad rajta. Kevés élelmet visz be, de mégis olyan nehéz érzete van, mintha vödör számra enne. Az biztos, hogy nem túl változatos az étkezése. Nincs étvágya sem. Várom a válaszaitokat, segítségeteket nagyon köszi! Virgi
2011. okt. 12. 07:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Táplálékkiegészitök nem segitenek, a legjobb, ha SÜRGÖSEN orvoshoz megy, mert ez massziv fertözésnek tünik. Ilyen esetekben tilos összevissza kisérletezgetni, mert adott esetben akár bele is halhat, de mindenképpen csk ront a helyzeten.
2011. okt. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem se táplálékkiegészítőkre támaszkodj,ezt orvossal ki kellene vizsgáltatni.nekem valami vírusos fertőzésnek tűnik,de lehet akár parazita is az emésztőrendszerben,vagy egyszerűen a nem megfelelő étkezés,vagy stressz okozta emésztési zavarok.de majd az orvos megvizsgálja.
2011. okt. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a Basica nevű készítményt ajánlom,én a "por" változatát szedtem.Bele lehet tenni kefírbe,müzlishez,levesbe.Nekem is volt egy időszakom,amikor nagyon fájt a gyomrom(mivel normális kaját nem ettem),és nagyon sokat segített.Ezenkívül van Remegel szopogatós tabletta,az is nagyon jó!Szóval én ezt a kettőt ajánlom:)

2011. okt. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!