Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Epilepszia diagnózissal...

Epilepszia diagnózissal automatikusan kizárt a jogosítvány? És ki intézkedik, hogy bevonják?

Figyelt kérdés

Erről olyan vegyes válaszokat kaptam eddig, hogy ha X éve nem jött elő roham, akkor kaphat jogsit, de volt olyan vélemény, h semmiképpen se kaphat.


Mi az igazság? Esetleg a háziorvos kapásból nem hajlandó megadni az engedélyt emiatt?


2011. máj. 21. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudod az a baj, hogy olyan rohamod is lehet,hogy te nem is tudsz róla, mert 2 perc, vagy 10 másodperc esik ki az életedből, miközben vezetsz és nem is emlékszel rá.

Saját érdekedben ne vezess és másokért se. Ha meghal miattad valaki, mit fogsz csinálni?

2011. máj. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én ezt értem, csak ha valaki pl 10 éve tök tünetmentes, csak valamikor volt egy ilyen diagnózisa, akkor ez azt jelenti h örökre annyi a jogsinak?
2011. máj. 21. 12:08
 3/3 anonim ***** válasza:
gyógyszert szedsz rá?
2011. nov. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!