Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Calcium és Magnezium pezsgőtab...

Calcium és Magnezium pezsgőtablettát szabad egyszerre szedni?

Figyelt kérdés
Továbbá, hogy az ilyen pezsgőtabletták mennyire jók? Plus és társaik? Valakitől hallottam, hogy szétcseszi a májat, de azért szerintem ez így nem igaz. Vagy ha mégis bajos, akkor milyen másik forrással lehet ezeket bevinni a szervezetbe? Köszönöm.
2009. jan. 18. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
10%

NEM!

Akkor mindkettő hatástalan lesz.

Néhány nap szünetet is kell közöttük tartani, ha váltasz.

2009. jan. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Hello, biztosan állíthatom, hogy lehet egyszerre szedni a kettőt, mert nagymamám mivel szívbeteg emiatt vízhajtót szed amitől sajnos néha keményen begörcsölnek néhol az izmai ilyenkor mind a két tablettát együtt kell feloldani és meginni.
2009. jan. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ittam egyszerre mindkettőt sokáig, semmi gond nem volt.


Pl reggel kalciumot iszol, este magnéziumot.

Plus szerintem jó, és a vesét cseszi szét amúgy :) de csak ha nagyon sokat iszol hosszú ideig. A legjobb a friss gyümölcs lenne, avgy nézz utána a neten, hogy miben vannak ilyen anyagok, milyen ételekben.


De ha megkérdezed a patikában ott is segítenek és ajánlani is tudnak termékeket szerintem.

2009. jan. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

#1 vagyok, köszönöm a 0%-ot.

ORVOS mondta nekem (olyan, akinek ez a szakterülete), hogy tilos együtt szedni, mert akkor egyik sem működik.

2009. jan. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én csak olvasom, amiket írtok, nem pontozok. Köszönök minden választ.
2009. jan. 19. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!