Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak a sovány ember értékes?

Csak a sovány ember értékes?

Figyelt kérdés
Nem igazán találtam jó kategóriát ennek a kérdésnek. Nem vagyok vékony, és anyám folyamatosan azt hajtogatja, hogy míg nem fogyok nem vagyok szerethető ember. Mit gondoltok?
2010. dec. 10. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Anyukáddal van a baj és a gondolkodásával. Én ugyna vékony vagyok, de ha úgy viselkednék, ahogy sok vékony ember, akkor biza én se lennék szerethető, viszont ismerek sok duci lányt/fiút, akik nagyon is jófejek, okosak és igényesek. Tehát a válasz nem, nem csak egy sovány ember lehet értékes.
2010. dec. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Anyád nagy butaságot beszél!Nem is értem,anya létére hogy mondhat ilyet!A kövér ember is ugyanolyan értékes és szerethető.Normális ember nem csak azt nézi,milyen az alkata a másiknak,hanem azt is,hogy milyen személyiség és ez sokkal fontosabb ,mint a testsúly.
2010. dec. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenki tökéletes, anyukád sem az. Fogadd el ilyennek, és ne hallgass rá! Valószínűleg a saját testképével is gondjai vannak, ezt akarja rád is kivetíteni. A szerethetőségnek köze nincs a súlyhoz.
2010. dec. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindig olyan érzés nekem, mintha kést forgatnának a szívemben..
2010. dec. 10. 16:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja,egyébként régebben nagyon sovány voltam és semmivel sem viszonyultak hozzám jobban az emberek,semmi előnyét nem láttam a soványságnak.Sőt!Folyton azzal csesztettek,hogy miért nem hízok?Meg hogy rossz lehet ilyen soványnak lenni.Még olyan is volt,aki azt mondta,hogy sajnálatos látvány,ha valaki ilyen sovány.Szóval,ennyit a soványságról.Szerencsére azóta felszedtem pár kilót és most már nem kötnek bele az alkatomba.Ostobák az emberek...
2010. dec. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én is szendvedek vele, h nagyon vékony vagyok, tehát ez se sokkal jobb
2010. dec. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyedül az egészséged szempontjából lenne fontos ügyelni az egészséges étrendre és a súlyodra.Szerethető nagyon a túlsúlyos ember is,csak sajnos több betegség fenyegeti.
2010. dec. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én teljesen átlagos alkatú vagyok.

Vékony lányok megszólnak, hogy milyen tömzsi vagyok, teltebb kolléganőim, meg piszkálnak, hogy milyen kis nyeszlett vagyok. Erről ennyit.


Ha valaki beléd akar kötni, úgyis talál rajtad valami nem jót. Ha pedig szeretnek, nem a súlyod miatt fognak szeretni, hanem azért, mert a személyiséged szerethető.

2010. dec. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!