Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetek még sovány? (magyaráza...

Lehetek még sovány? (magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés
73kg vagyok és 155-6 cm magas.Kisnövésű vagyok 1 hónapon belül 15 leszek.Apukám 164-5 cm magas.Mondták,hogy hamarosan hírtelen megindulok a növésben és kb. max. olyan 170 leszek majd.Azt akarom kérdezni hogy akkor vékony leszek. Mivel nagy hasam nincs egy kicsi van,sportolok jópár éve heti rendszerességgel és szerintem azért ekkora súlyom mert az izom nehezebb mint a zsír.És még az érdekelne, hogy valamenyire belehet tályolni hogy mikor kezdek el nőni.
2011. márc. 27. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nos: be lehet-e táJolni. - bocsi, szúrta a szemem, de nagyon.


Ha mindkét szülőd olyan 164-5 cm, te sem leszel magasabb, sőt.... Én úgy vagyok 170, hogy anya 160 körül volt, apa meg 187.

De ne aggódj, valamennyit még fogsz nőni - lehet, egy nyár alatt elérsz a végleges magasságodig. Ha viszont jó alakod van, rendszeresen mozogsz, akkor nem értem, mi a baj?

Vékony... ugyan, manapság a vékony már kicsit mást jelent. Sajnos "vékony"ként a pálcikaközeli lányokat jellemzik, amilyen ne akarj lenni. Mozogj, egyél egészségesen. :)

2011. márc. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szamóca. ***** válasza:

nem tudom én 15 éves korom óta egy centit se nőttem.

asszem nem írtad hogy fiú vagy vayg lány...ha lány vagy akkor azért ez a súly sok.

2011. márc. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nekem az szúrja a szemem, hogy az emberek nincsenek tisztában a tömeg és a súly fogalmával, mértékegységével. a súly mértékegysége N, a tömegé kg :)
2011. márc. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok amúgy,Tökéletes alakom nincs :),csípőmön is van felesleg a mellkasomon is combom belső részén is.Kövér vagyok.A 3. válaszolónap pedig:Lesz@arom, hogy öszekeverem-e vagy nem a fizikát amúgy sem szeretem.És értsd jól!!!!Enyiiiii!!!
2011. márc. 27. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!