Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy el van...

Lehetséges, hogy el van szakadva a térdszalagom?

Figyelt kérdés

3 éve volt egy futball-balesetem, és ott a térdem megsérült, de az itteni helyi orvosok nem állapítottak meg semmi komoly bajt, pedig 2-szer is szívattak belőle vért

Azóta semmilyen sportot nem csinálok, mert nem bírná a térdem. De volt mát hogy többször is "kiment" a térdem és akkor nagyon fájt, de ez pár óra múlva elmúlt. Futni nem bírok, és ha sokat gyalogolok, akkor is hasogat.

El fogok menni Pozsonyba "rendes" orvoshoz aki alaposabban megvizsgálja, de előtte meg szeretném kérdezni, hogy lehetséges-e, hogy el lenne szakadva a térdszalagom?


2010. dec. 11. 01:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Elszakadva nem nagyon lehet, az feltűnt volna 2 év alatt szerintem.
2010. dec. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor mi lehet vele?? ..Remélem semmi komoly baj... de azért jövő héten megnézetem... nem akarom jobb láb nélkül végezni pát éven belül...
2010. dec. 11. 23:57
 3/4 anonim válasza:

El lehet szakadva igen. (akár "csak" részlegesen is). MRI vizsgálat 100%-an kimutatja.

Érdemes utánajárni mert később súlyosbodhat. Keresztszalag szakadással pl. szinte mindent tudsz csinálni de később lesz meg a böjtje ha nem műtteted meg.

2011. jan. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

MRI vizsgálat eredménye:


Teljes első keresztszalag-szakadás. Operálni fognak, de örülök neki

2011. márc. 31. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!