Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Refluxot diagnosztizáltak...

Refluxot diagnosztizáltak másfél hónapja. Parietet szedtem, rosszabb lett a helyzet, nyelőcsövem gyulladtabb lett. Átálltunk másik erősebb gyógyszerre. Normális ha néhány napig javult, aztán megint jön a sav? Mennyi idő amíg regenerálódik a nyelőcső?

Figyelt kérdés
2008. jan. 17. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Sajnos én is refluxos vagyok már 2 éve.Nem tudom,hogy mennyire tájékoztattak,de ebből a betegségből nem igazán lehet meggyógyulni,csak lehetnek tünetmentes időszakok.Ezt akkoriban nekem is elfelejtették megmondani.Nekem is hol rosszabb,hol pedig jobb az állapotom.Állítólag tavasszal és ősszel rosszabbodik a helyzet.Az is lehet,hogy neked nem jó az a gyógyszer,amit szedsz.Nekem a controloc és a losec vált be,de először én sem ezt kaptam.Jobbulást kívánok!
2008. jan. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, igen ez sajnos már így lesz, néha teljesen jól el van az ember, aztán jön egy "savasabb" időszak. Attól is függ, hogy mit eszel, kerüld a túl fűszeres, paradicsomos ételeket, a kávét, colat, szénsavas üdítőket. A savlekötő mellé még nekem a Gaviscon-t és a Salvus vizet ajánlotta az orvos. Jobbulást!
2023. aug. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!