Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nagydolgoztam véreset?

Miért nagydolgoztam véreset?

Figyelt kérdés

Már kétszer is előfordult.(nem egymás utáni alkalommal)

Nem szoktam naponta járni,csak mikor érzem,hogy nagyon kell.


2010. dec. 12. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztosan aranyered van, vagy csak nagyon kemény volt a székleted?
2010. dec. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy polip
2010. dec. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A nagydologot naponta kell elvégezni, és nem várni, hogy hadd gyarapodjon. Ettől is lehet véres, hogy nem kakilsz, hanem inkább kierőszakolod magadból, és egy ér megpattan valahol. Két fajta vérzés van: az egyik, ami feketére festi a székletet, ez az emésztett vér. A gyomron felülről, vagy a gyomorból származik. És az élénkpiros vérfolyás, ez meg a gyomor utáni részből. Normális étkezéssel hozd rendbe a székletedet, és ha nem tűnik el, akkor orvos, vagy temető.
2010. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy éve volt párszor véres székletem. Rendesen be is paráztam, hogy most akkor biztos valami nagy gáz van, végbél repedés vagy akármi.. :S

Akkoriban iszonyat stresszben voltam, nagyon nehéz volt az életem, teljesen kész voltam... Aztán rájöttem, hogy ez lehet a probléma. Ahogy rendeződni ekzdtek a dolgaim, ez is abba maradt. Szóval lehet nálad is lelki eredetű. De azért egy vizsgálat a tuti!

18/F

2010. dec. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Általában ezek a vérzések nem kezdődnek rákkal, és többnyire apró kis sérülések okozzák. Csak hogy ezek az apró kis sérülések, eléggé frekventált helyen vannak, egy vegyi üzem kellős közepén. Ha nem figyelünk oda, egy idő után már nem is kell.
2010. dec. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!