Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap bevoltam rúgva, és...

Tegnap bevoltam rúgva, és hánytam majd véreset köptem De nem a hányás volt véres hanem utána. Ez mi?

Figyelt kérdés
mitől lehetett ez ? lehet h a gyomorsav kimarta a torkom ?
2011. márc. 28. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
ha a vér élénk piros szinű volt akkor vagy a tüdődből jött vagy a nyelőcsőből, jó eséllyel felmarrta a sok cucc a nyelőcsöved, és akkor még érzed is hogy rossz nyelni... ha a gyomorból jön és viszonylag kis mennyiség akkor az ilyen alvadásos sőtétebb színű, ha előtte utána nem tapasztaltál ilyet akkor semmi extra, de ha nagyon részed voltál még az is lehet hogy kiverted az egyik fogadat :-D ...
2011. márc. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vörösbort ittál véletlenül?
2011. márc. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem, csak sört
2011. márc. 28. 10:23
 4/7 anonim ***** válasza:

ilyen velem is volt. simán felkarcolta a nyelőcsövedet a sok cucc. ha nem a hányás volt véres akk nincs gáz :)

am én már hánytam a sok piától epét is az ilyan zöldes szar xd:)

ja és piálás előtt ne egyél spagettit mert nagyon szar volt mikor hányás után 10 centis tészta lógott az orromból :P

2011. márc. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet felhánytad a mensidet. Nálam is sokszor előfordúl.
2011. márc. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jah férfiként elég valószínű
2011. márc. 28. 10:31
 7/7 anonim ***** válasza:
XD
2011. márc. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!