Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Délután kettőkor vettem be 1...

Délután kettőkor vettem be 1 stadalax hashajtót, azóta 2szer voltam wc-n, de semmi.10 óra múlva kéne hatnia, nem morog, nem fáj a gyomrom, lehetséges, hogy nem hat? Kevés volt az 1 tabletta?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:

általában célszerű este bevenni, reggelre van eredmény. Egyébként nem kötelefő hogy fájjon, plne nem a gyomrod fáj ha fáj is valami, hanem ahogy mozog benned a szél és a alakanyag. legyél türelmes, reggelre lesz eredmény. De ne járj a wc-re erőlködni, felesleges mert csak megszenvedsz, míg ha kivárod hogy magától menjen "normális" lesz az ürítés. Szóval nyugalom, feküdj le nyugodtan. Reggel a wc-n kezdesz.


Ja és ne vegyél be most másikat is, mert akkor meg durván hasmenéses program lesz a reggel. Tapasztalat.

2010. dec. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. dec. 19. 23:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a múltkor olyan 18 óra körül vettem be, éjfél körül elkezdett zuborogni meg görcsölni a hasam, rá 30 perccel hatott is rendesen. Utána egy 10 perccel voltam még 1x WC-n.

Én 2 szemet vettem be. De basszus, én abban a 30-40 percben úgy görcsöltem, hogy azt hittem meghalok. Soha többet nem veszek be hashajtót, megfogadtam. :D Mondjuk ekkor is csak azért vettem be, mert volt egy műtétem és volt szabad erőlködnöm, viszont akkor kb. már 6 napja nem voltam WC-n és éreztem, hogy már rosszul vagyok miatta.

Nem tudom, hogy megoldódott-e a problémád azóta, de ha nem, akkor szerintem csak este vedd be megint és 2 szemet.

2010. dec. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nállam 4 szem után sem történt semmi
2011. jan. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!