Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pirosas, nyálkás, kocsonyás...

Pirosas, nyálkás, kocsonyás székletem van. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

egy napja nagyon megy a hasam és kocsonyás a székletem

fáj is eléggé a gyomrom

mitől lehet? :(


2010. dec. 21. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Benyaltál valamilyen kórokozót,ami ezt a betegséget okozza.

ha nem múlik akkor menj háziorvoshoz,és ha indokot lát rá,ő esetleg tenyésztésre küldi a székleted,és akkor az is kiderül,hogy a millió kórokozó közül melyik okozza.

Addig is kamilla tea ízesítés nélkül,és bő folyadék,hasfogó tabletta vagy por stb...


Jobbulást!

2010. dec. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi a választ

pont Karácsony előtt :( remélem hogy hamar elmúlik mert már nagyon szenvedek miatta

2010. dec. 21. 17:51
 3/7 anonim ***** válasza:
a piros szín lehet még megalvatlan vér. ez nem jó jel, én ettől függetlenül elmennék dokihoz. a bél vérzése már túlnyúlik az egyszerű hasmenésen
2010. dec. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyulladt,hurutos a vastagbél nyálkahártyád és marja a híg vékonybéltartalom.Persze,hogy véres-rózsaszínes....az lenne meglepő,ha nem így lenne.
2010. dec. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

orvos,orvos,orvos!!! karácsony ide vagy oda, a véres széklet nem gyerekjáték.

jobbulást.

2010. dec. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csurcika, nekem még SOHA nem volt véres a hasmenésem. lehet nálad ez rendszeres, de akkor neked is orvoshoz kéne menni.
2010. dec. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

kezd csillapodni

ha minden igaz akkor vírus volt/van

:S orvos azt mondta a telefonba hogy ha elmegyek akkor sem tudna velem mit csinálni

szedjek B vitamint és igyak sokat

2010. dec. 22. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!