Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a pajzsmirigyem megvan...

Ha a pajzsmirigyem megvan dagadva a nyakamon, mandula gyulladás, megfázás következtében, ha ki is gyógyultam a megfázásból majd, lehet terhelni magam fizikálisan, járhatok konditerembe?

Figyelt kérdés
Több mint egy hónapja volt begyulladva a mandulám, nem mentem orvoshoz, mert 1-2 napig fájt csak és alig, elmúlt de észrevettem, hogy a nyakamon valami megvan dagadva, és kiderült, hogy a az a pajzsmirigyem. Azóta nem ment le a dagadás. Most 1 hete már beteg vagyok. Az orvos mondta, mert most elmentem, hogy biztos nem szedtem elég antibiotikumot, vagy elég ideig, hát én egyáltalán nem.... Na és most felírt az orvos antibiotikumot és egyéb gyógyszereket, és azt mondta , hogy a pajzsmirigynek idő kell, hogy vissza húzódjon, de ha január közepéig nem húzódik vissza az nem jó, vérvételre kell menni akkor, ennyit mondott.
2010. dec. 23. 00:12
 1/3 A kérdező kommentje:
eddig is jártam konditerembe mióta volt a röviden lezajló betegségem 1 hónapja, és amióta megvan dagadva a pajzsmirigyem, remélem nem ártottam ezzel magamnak
2010. dec. 23. 00:18
 2/3 anonim ***** válasza:

Amikor a szervezeted gyulladasban van, akkor nem ajanlott a kondi terem, csak a friss levegon a seta tesz jot pl.

Kakukkfu, kamilla teat igyal, es lehetne masszirozgatni a fajo reszt, pl. levendula, kakukkfu olajjal, de lehet pakolast is vegezni. Ezek igy egyuttesen lesznek gyogyito hatasuak.

2010. dec. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsaid ! Amúgy szerencsére nem fáj , és éppen ezért se tűnt fel, hogy gond lenne, elvoltam én vele az elmúlt több mint egy hónapban, és látni is alig látszik, inkább csak egyik oldalon, ahol püffedt kicsit a nyakam.
2010. dec. 23. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!