Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Uj lakasba koltoztem 4 napja....

Uj lakasba koltoztem 4 napja. Nehezen alszom el, es reggelente szornyu fejfajasra ebredek. Eddig ilyen nem volt, nem szokott fajni a fejem, föleg nem reggel. Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez érdekes. Az ágy helyzete olyan, amit megszoktál? Nekem anno az albérletemben nem a fal mellett volt az ágy, és nekem akkor voltak alvásproblémáim, és rossz közérzetem. Akkor oldódott meg a baj, mikor a falhoz toltam az ágyat.


Érdemes lenne megnézni, nem vagy-e erős elektromos mezőben, mert az is kicsinálja az embert. Alattad-feletted lakó van? Nem vagy valami gépház vagy pince közelében?

Esetleg az sem árt, ha a lakás alapanyagait megvizsgáltatod. Falat, padlót. Hátha túlérzékeny vagy valamelyik anyagra.

Hirtelen ezekre tudok gondolni.

2010. dec. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egyszerûen még idegen a hely,nem szoktad meg.Mivel nem alszol rendesen a fejed is azért fàjhat.
2010. dec. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vízér az ágyad alatt...én így alszok 10 éve
2010. dec. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a padlószőnyeg, falfesték, új bútor stb. valamelyik párolgó anyagára vagy allergiás. Az új dolgok még sokáig párologtatnak mindenféle vegyi anyagokat magukból, ezek okozhatnak erős fejfájást. Szellőztess gyakran és alaposan, akkor is, ha nem érzel rossz szagot. Minden padlót, bútort alaposan moss le, ha mindenen nem is, de legalább a lehetséges kiváltó okok némelyikén sokat segíthetsz.
2010. dec. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat, en is a vizerre gondoltam. valahol olvastam, h egy tukrot kell az agy ala helyezni, h visszaverje a rossz energiat. lenne annak valami ertelme? hogyan bizonyosodhatok meg rola, h tenyleg vizer, es komolyan, mit tehetek? az ágyat nem tudom mashova helyezni, mert ahhoz kicsi a szoba sajnos :S elore is koszi, es bocsi h rossz kategoriaba tettem a kerdest.
2010. dec. 26. 11:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerezz valahonnan macskát. ha oda fekszik le ahol az ágyad van, akkor tutira víz ér van ott. De a rézvessző is megmutatja. Nem tudsz mit tenni, el kell tenni az ágyadat, vagy meg megszokod. Sajnos nekem az utóbbi történt.
2010. dec. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!