Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék recept nélkül...

Hogyan tudnék recept nélkül olyan antidepresszánst szerezni amely megoldja a korai magömlést? Tudtok esetleg valami megoldást?

Figyelt kérdés

Úgy tudom pl. a Seropram erre alkalmas antidepi, de biztos van más is... Az a gond, hogy ugye előbb el kell menni a háziorvoshoz, akitől beutalót kell kérni a pszichiátriára; azt felhívni időpont kérés céljából; aztán kapok időpontot úgy két hónap múlva... Az sem mellékes, hogy közbe kellemetlen beszélnem erről...

Tisztába vagyok az antidepi hatásaival, szerintem depresszióban is szenvedek...


2010. dec. 26. 13:00
 1/7 Tinker Bell ***** válasza:
Pont az ilyen emberek miatt van az orvosoknak dolguk! Nem véletlenül vannak ők! Nem is tudom, hogy juthat ilyen eszedbe, hogy majd otthon adagolod magadnak a különböző nyugtatókat! Menj el orvoshoz!
2010. dec. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, de szerintem nézz utána, hogy mi a nyugtató és mi az antidepresszáns... Attól függetlenül lehet igazad van, de nem azt kérdeztem, hogy dokihoz menjek-e vagy sem.. Egyébként köszi a commentet...
2010. dec. 26. 13:14
 3/7 Tinker Bell ***** válasza:

Tőlem azt adagolsz magadnak amit akarsz! Engem a lehető legnagyobb mértékben hidegen hagy, csak segíteni akartam, mert komoly gondjaid vannak amit véleményem szerint nem tudsz magadnak otthon megoldani, orvosok kellenek hozzá!

De a te életed, azt csinálsz vele amit akarsz!

2010. dec. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Bocsi, de szerintem nézz utána, hogy mi a nyugtató és mi az antidepresszáns... "

Ugyanezt tudnám neked is javasolni. Korai magömlésre hatásmechanizmusából adódóan nem antidepresszáns kell, hanem nyugtató.

De ilyen gyógyszert te nem fogsz kapni korai magömlés miatt, mert súlyos mellékhatásai lehetnek, miközben a te problémád a vicc kategória. Egyszerű gyakorlással megoldható.

Egyébként nem vagy depressziós se. A depressziósoknak nem a megömlés a legfőbb gondjuk.

2010. dec. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igenis, a SSRI antidepresszánsok rendelkeznek egy olyan kedvező mellékhatással, hogy elnyújtják a magömléshez vezető időt... Utána lehet olvasni, nem írnám ha nem így lenne.

Egyébként pedig kedves utolsó, nem kellene kiértékelni valakit egyetlen kérdéséből, abszolút nem erről szól ez az egész.

2010. dec. 26. 16:12
 6/7 gyuribacsika ***** válasza:
Igen az így igaz, ahogy a kérdező mondja, hogy ha bármi más okból is szeded az antidepresszánst, az rendelkezik ezzel az általad pozitívnak mondott mellékhatással, hogy késői magömlést okoz.Viszont ez így eléggé mesterséges, hogy is mondjam nem épp egészséges módja a dolognak.Ahogy már mondták lehet természetes úton is, csak idő és kitartás kell hozzá és gyakorlás.
2010. dec. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az antidepresszáns hosszabb távon libidócsökkenést okoz, gondolom, nem ez a cél?
2010. dec. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!