Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol tudok recept nélkül...

Hol tudok recept nélkül antidepresszánst vagy hasonlót venni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok depressziós csupán nap mint nap 200 öngyilkossági lehetőség suhan át az agyamon mert már tele vagyok mindennel.

Nem segített semmi, voltam már mindenhol és sehol sem adtak gyógyszert, most mondjam a dokinak ha nem ad gyógyszert megölöm magam?


2010. júl. 19. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ez nagyon komoly, keress fel egy pszichiátert.
2010. júl. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
voltam pszichológusnál, meg egy pszictiátrián is, ott 2 hónapot, és dokihoz meg másfél évet jártam, nem adott senki gyógyszert
2010. júl. 19. 17:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyára azért nem kaptál gyógyszert,mert sok antidpinek lehet a mellékhatása akár öngyilkossági szándék is.Gondolom úgy látták,hogy neked csak többet ártana.Próbáld ki az orbáncfű teát.Az jó depresszióra,vagy a Sedacur forte tablettát.Az gyógynövény alapú nyugtató,recept nélkül kapható.

Szerintem nálad nem öngyilkossági szándékról van szó,hanem kényszer gondolatokról.

2010. júl. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

tényleg nem vagy beteg ha már orvostól pszichiáterig mindenhol voltál....

ne fenyegetőzz, még a végén becsuknak a diliházba!

gyógynövényteák tényleg jók nyugtatóhatásuak4

szerintem a természetgyógyászat gyakran jobban beválik a az tablettáknál.

mwenj be egy herbáriába, gyógynövényboltba, kérj tanácsot,de ne azzal kezd hogy megölöd magad.

ha sok benned az indulat vezesd el mondjuk futással, biciklizéssel stb.

2010. júl. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A bach virágeszenciák nagyon jók!!!
2010. júl. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyan kérdezd már meg, hogy miért nem ad?! Alapvető betegtájékoztatáshoz jogod van.

Utána kezeljen gyógyszer nélkül, vagyis SEGÍTSEN.

2010. júl. 21. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

idegeimre mentek csepp

[link]

2010. aug. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!