Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Amikor éjjel alszom, álmomban...

Amikor éjjel alszom, álmomban kinyitom a szemem. Reggel persze nem emlékszem rá. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Múlt éjjel (vagyis inkább már hajnalban ) anyum felkelt és látta, hogy nyitva van a szemem, és megkérdezte mit csinálok. Erre én még válaszoltam is! :)Pedig aludtam! De amikor anyu közelebb jött,hangosabban beszélt és erre én felébredtem,és nagyon megijedtem! :D Most akkor tudok nyitott szemmel aludni?
2010. dec. 27. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
En valoszinubbnek tartom h mikor edesanyad radpillantott felebredhettel egy pillanatra,nehany masodpercre csupan ezrt nem emlekszel ra.Majd vissza aludtal,es mikor megszolitott anyukad akkor ebredtel fel ismet,de akkor mar teljesen felebredtel az almodbol.Ez realisabbnak tunik annal hogy nyitott szemmel aludnal..
2010. dec. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Ha nyitott szemmel aludnál, reggelre két szottyadék lenne a szemgolyóid helyén.
2010. dec. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
van olyan h vkinek nyitva van közben a szeme bizonyos ideig,egyszer láttam erről műsort spektrumon
2010. dec. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt hívják alvajárásnak.
2010. dec. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt egy szobatársam a koleszban, ő még mászkált és beszélt is nyitott szemmel, úgy, hogy közben valójában aludt.

Baromi félelmetes volt először, de idővel hozzászoktunk. Rá kellett parancsolni, hogy hagyja abba és aludjon, és akkor visszafeküdt aludni.

Reggel semmire sem emlékezett.


Úgy emlékszem, hogy nála gyerekkorában kezdődött, 10-12 éves korában, egy nagy lelki trauma után.


Remélem Te csak szimplán felébredtél, csak nem emlékszel rá. És remélem, hogy téged nem ért trauma. :)

2010. dec. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2010. dec. 28. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!