Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kenyér és víz diéta? A szénhid...

Kenyér és víz diéta? A szénhidrátok tüzében égnek el a zsírsejtek!

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 12:16
 1/4 A kérdező kommentje:
A felhalmozódott bélsarat is segít eltávolítani a sok rost (teljes kiörlésű magvas barna kenyér)? A hashajtó az nem szünteti meg, ha jól tudom?!
2010. szept. 21. 12:19
 2/4 anonim ***** válasza:

Vicces vagy:).Egyébként ez a módszer az izomtérfogatot fogja csökkenteni,vagyis elégetni a bűnös tűzben,ezt a csökkenést fogja mutatni a mérleg,a zsírod raktározódni fog.

Fehérjével-hús,tojás,túró,tejsavó-kivédheted és testzsírból fogynál.

2010. szept. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tökéletes az izom leépítéséhez.
2010. szept. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Helló, én 3 és fél napja csinálom a "diétát", mivel pénteken ételmérgezést kaptam. Akarod tudni, hogy érzem magam? Olyan gyenge vagyok, ahogy alig bírok gépelni és szédülök az éhségtől. Bármit megtennék, hogy bennem maradjon valami normális kaja. Legjobban egy nagy tál gyümölcsre és egy sült csirkecombra vágyom.

(Megyek, eszem egy szelet pirítóst.)

2010. szept. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!