Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanásos arcbőr ellen mit...

Pattanásos arcbőr ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Lubexyl szuszpenzióval mosakodj. Patikában kapható, 2000 ft körül van, folyékony szppanként kell használni, de vigyázz, szembe ne menjen és a törölközőt fehéríti :) Amúgy a bőrrel csodákat tesz.

Emellett pedig étkezz egészségesen, igyál sokat, kerüld a zsírt és a sót-cukrot, hogy belülről is támogasd a tisztulási folyamatot.

2010. dec. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el kozmetikushoz, aki megtisztítja a bőröd, vagy bőrgyógyászhoz, és ő felír neked valamilyen krémet, vagy gyógyszert, de ha nem szeretnél elmenni, akkor vegyél garnier pure tonikot, nekem segített a pattanásaimon.:)
2010. dec. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nagyon sokszor voltam kozmetikusnál, bőrgyógyásznál, és nem segített. Pár héttel, hónappal később újra kijöttek. Egy hónapja: kamilla teát iszok mindennap 1x, egy héten 2x kamillateás gőzben gőzöltetem az arcom, és egy nap 2x kamillateával mosom az arcom. Segít! Már alig vannak, csak akkor jön ki pár ha megjön. Szárít, és puha, tiszta tőle az arcom!

Próbáld ki, hátha neked is segít!

2010. dec. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!