Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől vannak nagy mérges...

Mitől vannak nagy mérges pattanások a testen?

Figyelt kérdés
Páromon állandóan, hol itt, hol ott, derekán, hátán, combján, ki jön 1-1 nagy mérges pattanás. Nagy göm érezhető a bőre alatt napokig, aztán kifakad. Mitől lehet? Csak a testén szoktak előjönni. 30 éves, 12 éve ismerem, mindig igy volt.
2010. dec. 29. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Ott jön ki a sperma!!Jobban ki kell meriteni és akkor elmúlik!Meg a bő szappanos viz is csodákra képes!A bőrgyógyászt memmár nem is merem emliteni mint alternativát!!
2010. dec. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Első, ez most komoly??? Tippelnék, tizenéves fiu vagy, mi? Mi jött le a kérdésemből? Hogy koszos ápolatlan emberek vagyunk?

Várom a további válaszokat!

2010. dec. 29. 13:20
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Bocsi,csak arra akartam utalni hogy ilyen komoly problémának nem itt hanem a bőrgyógyásznál lenne a helye!!Most ne kapjál be,de szerintem ez a tulzott sóbevitelnek is lehet a következménye.Nem tudom mennyire szeret túl sósat kajálni,de az is okoz ilyet!
2010. dec. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, elég sosan eszik mindent. Bőrgyogyásznál már volt néhány éve, kapott vérátömlesztést is. Meg helyi kezelést.

Hátha valakinek volt ilyen problémája, lehet örökletes? Vagy okozhatja hormonzavar?

Az édesapjának is voltak, vannak ilyen gondjai. És aggodok, hogy a gyerekünknek ne legyen, mert kislány.

2010. dec. 29. 13:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne fogyasszon 2 hétig tejet és tejterméket. Kiderül ennyi idő alatt, hogyha a tej az oka.

A következő 2 hét: csokoládé és kakaó mentes ételek.

utána 2 hét, cukor nélkül.

És így tovább a fűszerekkel.

Ne fürödjön kádban, csak zuhanyozzon, a z utolsó leöblítés almaecetes vízzel.(1 l víz+1/2 dl almaecet).Hajára, testére.

Kicsit várjon és utána törülközzön.

A ruháit ne öblítővel, hanem ecetes vízzel öblítsd, alaposan.Nem kell félni, nem lesz ecetszagú.

Szedjen Béres-cseppet, hozzá szelént, mert az nincs benne és B-vitamin komplexet.

És legelőször egy laborvizsgálat, a cukorbetegség kizárására.

2010. dec. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm utolsó!

Látod, a cukorbetegségre nem is gondoltunk, és aposomnak van, és az örökletes. Egyébként a párom elég nagy (130 kg, 192 cm). A tejtermékeket és a kakaot ki is zárhatom egyből, mert nem issza, eszi.

Kiprobálom amiket irtál.

2010. dec. 29. 13:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Még egyet kifelejtettem:

Ha bírja a párod (és próbálja bírni!), akkor reggel éhgyomorra 1,5 dl langyos vízbe 1 evőkanál almaecet, ezt meginni, és 15 percig mást nem fogyasztani.

Ez még az esetleges diabéteszre is kihat kis mértékben - persze jó irányban.

2010. dec. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen problémám és 21 éves lány vagyok. Kipróbálom amit az egyik válaszoló írt, remélem beválik valami.
2011. jan. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!