Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Makacs pattanások teljes...

Makacs pattanások teljes eltüntetésére valami gyógyszer?

Figyelt kérdés

Egyik oszt.társam szedett valami tablettát és teljesen elmúlt neki így egy év alatt 17éves korára, ajánlanátok valami nekem is? Próbáltam már kenőcsöket, arclemosót de alig hatnak

A hátamon és az arcomon főleg makacs pattanások vannak


2011. okt. 23. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász ír fel neked.
2011. okt. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A sok kence-fince inkább csak ront a dolgon, minthogy segítene. Én is rengeteg dolgot kipróbáltam, de hasztalan volt. Lehet, hogy volt egy csöppnyi hatásuk, de nem annyi, mint amennyit az ember elvárna tőlük. Gondolom elég zsíros a bőröd is. Én mindig kevertem össze magamnak bőr radírt, és azt használtam rendszeresen+ hidratáló szappant használtam. Jó meleg vízzel felvittem a szappant, hogy a pólusok kitáguljanak, majd hideg vízzel leöblítettem. Az arcot sosem töröld , hanem csak itasd le róla a vizet. Kenőcsök nem épp a legjobbak, mivel azoktól inkább csak a pólusok tömődnek el.
2011. okt. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyász írhat fel, de általában csak erősen indokolt esetben szoktak felírni.

Még ha lány vagy esetleg fogamzásgátló segíthet, de igazából jobb elkerülni a bogyókat. Bízd magad arra, amit a bőrgyógyász mond.

2011. okt. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Tehát csak erősen indokolt esetben:(

Pedig pénzem lenne is rá, csak múlna már el a hátamon rohadtul idegesítenek, esetleg valaki akkor valamilyen bevált módszert tudna?

2011. okt. 26. 18:19
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]

Tényleg jobban jársz, he nem bogyókkal próbálkozol, ha nem vagy klinikai eset.

Nekem használt a Lubex Emulsio-s fürdő+Zynerit+Skinoren, de jó bőrgyógyász meg fogja mondani, hogy a te bőrödre mi a legjobb kombó.

2011. okt. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szomorú Pattanásoska. Van egy magyar szabadalom, amit azonban már 30 éve használnak egy-két kozmetikában

Vermix szárírókeverék a neve. Az ÁRKÁD-ban az Örsön a fszt-i bioboltban, a Herbaházban a MEDILINE nagykerben már kapható. Pár nap múlva, de lehet, hogy mától már az ország összes DM szaküzlete is árusítja. Nem drága és garantáltan kitünő.

szia kozmetikus Kati

válaszolj majd légyszi.

2011. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Nekem a tuskóba kapható egyik arcszesz vált be. Így ius van néhány de nem öklömnyi méretű hanem csak piros.


16F

2011. nov. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

szia, remélem még jársz erre!

egy átlag bőrgyógyász olyan gyógyszert ír fel, amitől fényérzékeny és depressziós leszel, és ha abbahagyod, ugyanúgy visszatérnek a pattanások...

én azt ajánlom, hogy menj el homeopátiás bőrgyógyászhoz. nekem dr asbóth júlia segített sok évi küszködéstől megszabadítani. és járj el havonta kozmetikushoz is, bár ha szeded a homeopátiás szereket, 1-2 hónap múlva már alig lesz mit kinyomkodnia a kozmetikusnak. sok sikert!

2011. dec. 20. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
amúgy használtam a vermixet is, de nekem olyan durvák voltak a pattanásaim, hogy az sem segített. (az előző válaszoló vagyok)
2011. dec. 20. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én a tusfürdőmbe tettem kávézact, és a mitesszereimet teljesen eltüntette. azzal mostam az arcom minden 2. nap, és eltüntette. én tettem egy kis kendőt a lefolyóhoz hogy ne duguljon el. a pattanásokkal kapcsolatban annyi a hozzáfűzni valóm, hogy az arcodat ne alapozózd, vagy púderezd, és attól elmúlik. nekem bevált.
2013. aug. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!