Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2-3 hétre be akarnak ültetni...

2-3 hétre be akarnak ültetni a hólyagba katétert? Milyen érzés ezzel együtt élni?

Figyelt kérdés
Lehet ezzel együtt dolgozni, vagy táppénzre kell menni?
2010. dec. 30. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért akarnák ezt?
2010. dec. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mert az önkatéterezés miatt is mindig rossz a vizelet eredményem és ezzel próbálják megmenteni a veséimet, hogy ne károsodjanak.

Örökös körforgásban élek, ugyanis az utóbbi hónapokban rendszeresen többfajta antibiotikumot szedtem, mégsem javult az eredményem, így mindig antibiotikum, probiotikum, stb.

Most vizelettisztítót szedek 10 napig, ha utána sem lesz jobb az eredményem, akkor ezzel próbálják kitisztítani a baktériumoktól és egyebektől a hólyagot és utána talán 0-ról tudnék újra indulni. röviden ennyi. félek, ha erre kerül sor, hogyan tudok vele dolgozni.

2010. dec. 30. 14:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Bár én lány vagyok, de sokszor hallottam már erről. Nagyon kellemetlen. Legalábbis először, ennyi idő alatt szerintem megszokod, már amennyire ezt meg lehet szokni.
2010. dec. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!