Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kóros hajhullás! Kihez lehet...

Kóros hajhullás! Kihez lehet ezzel a problémával fordulni?

Figyelt kérdés

Egy ideje, kb. 3-6 hónapja nagyon nagy mértékben zsírosodik a hajam és olyan mértékben hullik, hogy látom, mások is látják, hogy egyértelműen ritkult a hajam.

24 éves lány vagyok és nagyon meg vagyok ijedve!

Kihez tudnék a problémámmal fordulni? Orvoshoz, de melyikhez, milyenhez vagy...?!


2011. jan. 1. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászatra.
2011. jan. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Háziorvos, utána meg ő eldönti kihez menj..., lehet, hogy csináltat vérvizsgálatot, amiből kiderülhet, hogy mi a baj..lehet, hogy gyulladásban van a szervezeted valamitől..jobbulást :)
2011. jan. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Endokrinológia.

Lehet, hogy pajzsmirigy betegséged van.

2011. jan. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg vashiány is okozhatja.
2011. jan. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat. :)


Endokrinológián voltam már, nincs baja a pajzsmirigyemnek hála Isten.

Rossz fogam nagyon nincs, tehát soha nem fáj vagy ilyesmi...


Úgyhogy szerintetek az jó, ha elmegyek a háziorvoshoz és kérek egy teljes vérképet? Kezdetnek persze.

Aztán, ha ott minden jó, akkor fogorvos meg bőrgyógyász...

2011. jan. 1. 21:01
 6/11 anonim ***** válasza:

Persze.

Mindenképp egyeztess vele, fog adni.

Lehet, az is lehet, hogy allergiás vagy a samponod valamelyik összetevőjére, próbálj bőrsemleges hatóanyagokat tartalmazó készítményt használni, de a bőrgyógy majd megmondja.

2011. jan. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Most egy tök drága rozmaringos, bio sampont használok és semmi változást nem tapasztalok...

Igen ezt fogom tenni!

Köszi!


Egyébként mindenkinek nagyon boldog új esztendőt kívánok, aki idetéved!!!

2011. jan. 1. 21:12
 8/11 gyuribacsika ***** válasza:
Igen egy labor után kellene meglátogatni a bőrgyógyászt, de én még a bőrgyógyász előtt csináltatnék egy panoráma röntgent amit a fogdokival kiértékeltetnék.Mert hogy nem fáj a fogad az jó dolog, de fájdalom nélkül is lehet góc vagy akár gyökércysta bármely fogadon amiről másképp nem is értesülhetsz, csak röntgennel.
2011. jan. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És ehhez az un. panoráma röntgenhez, hol kell beutalót kérni? A háziorvosnál?
2011. jan. 2. 13:42
 10/11 gyuribacsika ***** válasza:
Nem háziorvos.Fogorvos tud ilyet csinálni.Változó ha maszeknál csináltatod, akkor 3000-5000Ft körül szokott mozogni ott még lehet, hogy beutaló sem kell.Hogy a körzeti fogászaton csinálnak e nálatok azt nem tudom, de ott elvileg ingyenes.Mindenképpen fogorvoshoz kell menni a röntgen miatt.
2011. jan. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!