Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A férjem 37 éves, és amikor...

A férjem 37 éves, és amikor eszik, mindegy mit, hideget, meleget dől róla a veríték. És nem túlzok! Csöpög a haján, folyik a hátán, mellkasán. Hová mehetnénk ezzel a problémával, és mire utalhat?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a stressz is okozhatja, elõbb menjetek el hàziorvoshoz és majd tovàbb küld ha szüség van rà.
2011. szept. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek háziorvos.
2011. szept. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
menjetek el a háziorvoshoz, ne egy ilyen oldalon kérezgessél erről.
2011. szept. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Voltunk,de nem tudja mitől lehet,azt mondja bármi okozhatja,egy teljes kivizsgálás kellene.De a munkahelyéről hetekre,mert az egészségügy ilyen gyors M.O-on,nem engednék el.Ezért kérdezem itt,hátha valakinek van tapasztalata,és add tippet ,hogy esetleg milyen vizsgálattal kezdjünk...
2011. szept. 13. 13:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én online orvosokat is megkérdeznék. Sok levelet kapnak, így nem biztos, hogy tudnak válaszolni egyből. Küldd el a leveledet minél több orvosnak. Nekem sok problémámban segítettek így. (Neten jó dokik vannak, de volt pénzem, hogy bejárjak a drága rendeléseikre, így online kértem tanácsot. És a tanáccsal mentem be az sztk-s orvoshoz, és kértem a gyógyszer vagy a kezelést.)
2011. szept. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ja még annyit: sajnos nagyon időigényes sok helyre elküldözgetni, de hidd el, megéri, segítenek!
2011. szept. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Esetleg tudsz linkelni ilyen oldalt??
2011. szept. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!