Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudom kiszedni? Egy...

Nem tudom kiszedni? Egy szálka van az ujjbegyemben!

Figyelt kérdés
Egy szálka van az ujjbegyemben. Próbáltuk kiszedni anyámmal,de túl vékony volt a szálka a csipeszhez,a tűvel se tudtunk alányúlni... Most begyógyult a seb,de érzem a szúrást,ha pl görgetem az egeret (mutató ujjamon van) Mennyibe kerül kiszedetni? Vagy feldolgozza a szervezetem egy időután magától?
2011. jan. 3. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
én ami nem jön ki azt bent hagyom és egy idő után kijön magától
2011. jan. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
ha kicsi a szálka akkor nincs nagy gond de ha kb 1 hét múlva is fáj menny el orvoshoz ő kiszedi mertha begyullad nagyon akkor halálos is lehet mert az immunrendszer nem bírja ez téll ígyvan ha nagyon begyullad de ez kicsi bizonyáára nincs baj :))
2011. jan. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kösz az eddigi válaszokat! Arról én is hallottam,hogy majd kilöki,csak nehéz elképzelnem,de biztos igaz. Honnét tudom,hogy bevan gyulladva?:) Külsőleg látszódik?
2011. jan. 3. 16:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zavar, akármilyen orvos (háziorvos, ügyelet) kiszedi ingyen.
2011. jan. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
próbáld egy darabig meleg vízbe áztatni a kezedet, hogy fellazuljon, felázzon a bőröd. Úgy talán sikerül benyúlni alá tűvel.
2011. jan. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz!:D
2011. jan. 4. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!