Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne legyen...

Mit tegyek hogy ne legyen korpás a fejbőröm?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 20:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
A korpa gomba, ezért nem ugyanaz a száraz fejbőr. Nekem is száraz az arcom mindenem. Ezzel igazából túl sok dolgot nem tudsz tenni, próbálod óvni, száraz fejbőrre való hajpakolásokkal, keveset szárítani, inkább magától száradjon meg, télen ne menj ki sapka nélkül, ja és minél kevesebbet mosni a viz ugyanis szárítja, én nagyjából 2 hetente mosom, kb egy hónap után hozzászokik, és nem si igényel többet. Nem lesz már három nap múlva zsíros , kezelhetetlen , hasonló. DE teljesen eltüntetni sose fogod.
2009. jan. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
eddig se hajszaritoztam, de telen sapka nelkul jarok szoval akkor ezen változtatok, mondjuk en nemtudom most akor ez korpa e vagy szaraz bor, hogy lehet megtudni?
2009. jan. 29. 13:05
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

nekem a gyógyszertári kénes sampon vált be

ha kiiratod 200 forint, ha csak ugy megveszed 400

szeretem, mert éveken át tartó gondom szuntette meg.

2009. jan. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

és annak mi a neve?

Köszi amúgy:-)

2009. jan. 29. 15:04
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
A száraz fejbőrt nekem hajgyógyász állapította meg ,de elviekben a bőrgyógyásznak is meg kell tudni különböztetni a száraz fejbőrt és a korpát.
2009. jan. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
A kénes sampon neve:sulfokor.Hugom használta és neki is bevált.
2009. jan. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:-) kipróbálom 100%:-)Szia
2009. jan. 29. 22:29
 18/21 anonim válasza:
100%
Hello! A titok egy jó korpásodás elleni sampon (nekünk Selsun Blue jött be de lehet mas is jó) és mindig meg kell szárítani a hajat! Nekem mindig nyáron volt korpás a fejem mikor magától száradt meg ezért elmentem haj és fejbőr szakértőhöz aki azt mondta hogy a meleg párás környezet kedvez a gombának és a korpát gomba okozza. Szóval a hajtövet mindig meg kell szárítani és így rendbe fog jönni. Próbáld ki és ha nagyon nem múlik nézesd meg egy szakemberrel.
2009. febr. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Ja gondolom rá fogsz kérdezni a szakemberre. Gyógyszertárakban sokszor van ingyenes hajdiagnosztika ahol mikrokamerával megvizsgálják a fejbőrt. Ez a cég csinálja [link] irj nekik mailt hol lesz a kov ingyenes vizsgálat.
2009. febr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
fú nagyon szépen köszönöm, én pedig azt hittem hogy a hajszárító száritja a fejbőrt és az a korpa:) köcce
2009. febr. 5. 14:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!